Sport w Szkole
Drugie miejsce naszej szkoły

Wpisany przez A. Lickindorf

czwartek, 1 październik 2020 23:56

Znakomite wiadomości dotarły do nas z Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego ,,Ziemia Lubuska ”, który przedstawił końcową klasyfikację rywalizacji sportowej szkół średnich w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Miło nam poinformować, że nasza Szkoła w roku szkolnym 2019/2020 z dorobkiem 425 punktów w ogólnej klasyfikacji sportowej szkół średnich województwa lubuskiego uplasowała się na drugim miejscu.

NASZA ŻEŃSKA DRUŻYNA UNIHOKEJA PO RAZ TRZECI Z RZĘDU MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

Wpisany przez Agnieszka Lickindorf

środa, 30 maj 2018 00:53

Znakomicie spisała się nasza żeńska drużyna w unihokeja. Po przepięknej grze i walce nie dała szans rywalkom pokonując kolejno zespoły LO 7 Zielona Góra 6:1 , PZS Świebodzin 5:0 , ZSOiT Żary 8:0 i remisując z LO 1 Gorzów Wlkp. 2:2 zdobyła po raz trzeci z rzędu tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA , a tym samym zdobyła puchar na własność. Dodatkowo najlepszą bramkarką mistrzostw została Anna Świtała , a najlepszą zawodniczką Weronika Borek Na drugi dzień ,, nasze złotka " udały się na Mistrzostwa Polski Szkół Średnich do Elbląga, gdzie potwierdziły, że należą do czołówki drużyn w Polsce zajmując wysokie 4 miejsce . Złotą drużynę tworzyły : Anna Świtała , Weronika Borek , Natalia Opic , Aleksandra Skrężyna , Agata Gorockiewicz , Aleksandra Zmaczyńska , Magdalena Konstanty , Nicola Brychcy , Ela Wałęsa, Anna Raszewska , Anna Woźniak

SIATKÓWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

piątek, 20 kwiecień 2018 15:42

Dnia 19.04 w naszej szkole odbyły się zawody w piłkę siatkową chłopców na szczeblu rejonowym w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Gościliśmy u nas ubiegło rocznego vicemistrza województwa LO VII Zielona Góra oraz ZSO Gubin. Wszystkie mecze były zacięte, na bardzo wysokim poziomie. Śmiem twierdzić, że w tych zawodach grał przyszły mistrz województwa oraz ten turniej pokazał, że pomimo, że dzisiaj przegraliśmy niewielką różnicą punktów obydwa mecze, mamy bardzo zdolną młodzież, która dobrze prognozuje na najbliższe 2 lata. Nasza drużynę reprezentowali: Hubert Olejniczak, Jakub Matuszczak, Adam Woźniak, Maximilian Klee, Hubert Walczak, Aleksander Jaśniewicz, Adrian Runiec, Jakub Dmitrijew, Maciej Zamolski, Wiktor Gancarz oraz Eryk Szlachetko.

Finał powiatowy sztafet – przełaje

piątek, 13 kwiecień 2018 09:05

Dnia 10.04.2018r. w Trzebiechowie, jak co roku odbył się finał powiatowy biegów sztafetowych. W kategorii chłopców vice mistrzami powiatu została nasza drużyna. Marcina Poźniaka oraz Mikołaja Falkiewicza. W kategorii dziewcząt mistrzyniami powiatu oraz obrończyniami tytułu z ubiegłego roku została nasza reprezentacja w której skład wchod Wszystkim uczniom gratulujemy oraz dziękujemy za włożony wysiłek oraz godne reprezentowanie szkoły, a dziewczętom życzymy powodzenia w finale wojewódzkim, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek w Babimoście.

PIERWSZE miejsce w koszykówce w Mistrzostwach Powiatu Zielonogórskiego

wtorek, 30 styczeń 2018 23:01

Dzisiejszego dnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w KOSZYKÓWCE.. W turnieju wzięły udział następujące zespoły: LO Czerwieńsk, CKZiU Sulechów oraz LO Sulechów. W kategorii dziewcząt nasze koszykarki zajęły trzecie, a nasi koszykarze zwyciężyli, tym samym awansowali do kolejnego etapu rejonowego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Na koniec zawodów wszyscy sportowcy zostali nagrodzeni medalami oraz pucharem dla zwycięskich zespołów. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek, a zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.

JESTEŚMY NAJLEPSI !

poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:24

Drużyny siatkarek i siatkarzy - uczniów naszego Liceum - zwyciężyły w Powiatowych Mistrzostwach w Siatkówkę! Rozgrywki odbyły się w poniedziałek 18. grudnia 2017 roku w sali sportowej naszej szkoły. Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom - nauczycielom wychowania fizycznego.

III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

czwartek, 23 listopad 2017 22:56

Dnia 23.11.2017r. w naszym Liceum odbyły się III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 12 uczniów.

Niebywały sukces naszego Liceum

sobota, 28 październik 2017 20:20

Jesteśmy 3 szkołą ponadgimnazjalną w klasyfikacji sportowej w województwie.

ZAJĘCIA SPORTOWE  w roku szkolnym 2017/2018

ZAJĘCIA SPORTOWE w roku szkolnym 2017/2018

wtorek, 24 październik 2017 20:39

Zapraszamy na zajęcia sportowe w naszym Liceum

Finały powiatowe w biegach przełajowych

sobota, 7 październik 2017 18:35

W piątek odbył się finał powiatowy w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. W biegach indywidualnych 1 miejsce zajęli nasi uczniowie Katarzyna Koteluk oraz Bartosz Kaczmarek z klasy IIIp