ZESPOŁOWĄ PRACĄ LUDZIE SIĘ BOGACĄ

 

ZESPOŁOWĄ PRACĄ LUDZIE SIĘ BOGACĄ

 

W dniu 31 stycznia odbył się kolejny wykład oraz warsztaty w ramach programu Liga Mistrzów. Warsztaty były prowadzone przez doświadczoną i niezwykle kompetentną dr Izabelę Wojewodę a dotyczyły „Tworzenia zespołów i skutecznej współpracy”.

 

W sposób niezwykle dynamiczny prelegentka wzmacniała kreatywne postawy uczniów ilustrując każde praktyczne zadanie zestawem adekwatnych podstaw teoretycznych.

 

Dzięki wykładowi i warsztatom młodzież usystematyzowała oraz udoskonaliła umiejętności tworzenia skutecznych zespołów, które potrafią wspólnie rozwiązać zarówno proste, jak i skomplikowane zadania. 

 

Niezwykle ciekawy był eksperyment, który potwierdził wyniki badań naukowych, iż Polacy należą do jednego z najbardziej kreatywnych narodów świata. Natomiast, ćwiczenie pt. „Domki” wymagało niezwykle precyzyjnej współpracy i mogło zakończyć się sukcesem, tylko jeśli został utworzony skutecznie działający zespół. 

 

Pytani o wrażenia, uczniowie podkreślali niezwykle oryginalne i niebanalne przygotowanie zestawu ćwiczeń oraz rozległą merytoryczną wiedzę, którą mogli wynieść z części wykładowej.

 

Bardzo dziękujemy dr Izabeli Wojewodzie, za wspaniałe zaangażowanie i przygotowanie kolejnego wartościowego wystąpienia.

dr Beata Kouhan

 


« wstecz