MISTROZSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

Dodano: 2017-01-18 17:42:26

W dniu 17 Stycznia  2017 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięły reprezentacje kobiet i mężczyzn Sulechowskiego CKZiU i Liceum Ogólnokształcącego. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły Panie.  W meczu o pierwsze miejsce gospodynie pewnie pokonały  swoje koleżanki z CKZiU 2-0 w setach 25-18, 25-14. W meczu Panów było znacznie więcej emocji. Gospodarze po  wygraniu pierwszego seta 25-14 w drugim secie dość niespodziewanie przegrali po zaciętej końcówce 24-26. Tie-break również dostarczył sporych emocji, ale tym razem to Licealiści  okazali się lepsi, wygrywając trzecią partię 15-12, a całe spotkanie 2-1.

Skład LO Kobiety : Natalia Nowakowska, Dominika Rowicka, Ewelina Siutkowska, Anna Kordzińska, Elżbieta Wałęsa, Anna Konopielko, Gabriela Kaczmarek, Aleksandra Sommer

Skład LO Mężczyźni : Mateusz Migdał, Maximilian Klee, Aleksander  Jaśniewicz,  Adam Woźniak, Jacek Adamowycz, Jakub Matuszczak, Hubert  Olejniczak, Kornel Wiktorowicz.